اسپیکر ایستاده

 

اسپیکرهای ایستاده از دسته کالاهایی هستند که بسته به نوع کاربرانشان، از درجه کیفی مختلفی برخوردارند. گروهی از کاربران اسپیکر ایستاده ، حساسیت زیادی روی وضوح صدا، قدرت آن و… دارند و در مقابل گروه دیگر تنها به شنیدن یک صدای متوسط و حتی یک صدا با کیفیت نه چندان مطلوب قناعت می‌کنند.

 

اسپیکر ایستاده

این کالا در برندهای مختلف و رده‌های قیمتی گوناگونی در بازار موجودند که به گفته فعالان بازار سهم برندهای چینی و متفرقه هم در این بین کم نیست.
فعالان بازار می‌گویند، البته با در نظر نگرفتن شرایط بحرانی بازار و کاهش تقاضا، اما بازار خرید و فروش این کالا و در کل بازار قطعات کامپیوتری اوضاع احوال بهتری به خود گرفته و کمتر کاربری به سراغ برندهای متفرقه یا نمونه‌های بدون مارک در بازار می‌رود.

 

اسپیکر ایستاده
یکی از فعالان بازار در این باره می‌گوید، طی یک سال اخیر با وجود رشد قیمت‌ها، اما خریداران کمتر به سراغ نمونه‌های بدون مارک می‌روند، اما همچنان محصولات چینی سهم فروش بالایی در بازار دارند.
فعالان بازار ، اسپیکر ایستاده راک /  اسپیکر ایستاده کنکورد / اسپیکر ایستاده شاک ویو / اسپیکر ایستاده رکسون

اسپیکر ایستاده  مکسیدر / اسپیکر ایستاده  سزار را از برندهای پرفروش اسپیکر ایستاده در بازار معرفی کردند.

 

اسپیکر ایستاده

فعالان بازار در این باره می‌گویند، عرضه گسترده برندهای جدید با کیفیت مطلوب باعث شده است توان برند قدیمی  در رقابت با سایران کم شود.آنها در مورد وضعیت بازار و پیش‌بینی آنها از شرایط بازار در آینده می‌گویند، اگر چه برندهای بدون مارک سهم چندانی در بازار ندارند، ولی به نظر می‌رسد با افزایش شدید قیمت‌ها که به دلیل نوسانات نرخ ارز شاهد آن هستیم، میزان تقاضا برای نمونه‌های بدون مارک ارزان قیمت مجددا افزایش یابد.

برندهای محبوب در بازار اسپیکر کدامند

اسپیکر ایستادهفروش محصولات استوک (کیس استوک . مانیتور استوک . لپ تاپ استوک . سرور استوک )