"> رویای پنل های منعطف به واقعیت پیوست! - اسپیکر حرفه ای | سینما خانگی | اسپیکر بلوتوثی | اسپیکر دوتکه | اول مال | فروشگاه اینترنتی

رویای پنل های منعطف به واقعیت پیوست!

رویای پنل های منعطف به واقعیت پیوست!

کمپانی ال جی برای اولین بار در جریان نمایشگاه CES 2015،پنل های منعطف OLED خود را به نمایش گذاشت.این پنل ها که بر اساس تکنولوژی OLED طراحی شده اند،در زمینه های تبلیغاتی،گجت ها،خودرو و صنایع اتومبیل،هواپیماها،تجهیزات نظامی،سرگرمی و…مورد استفاده خواهند بود.طرفداران این پنل ها خوشحال باشید که به زودی شاهد عرضه انبوه یک تکنولوژی جدید خواهیم بود.

 

این پنل ها،می توانند در مصارف خانگی نیز مورد استفاده قرار گیرد.این نمایشگرها قابلیت حمل و نقل آسان را همراه خود دارند.این نمایشگرها در اوایل سال ۲۰۱۷ به صورت عمده در اختیار مردم قرار خواهد گرفت.پنل های OLED نیازی به منبع نور جداگانه ندارند و به همین علت ضخامت آنها بسیار کمتر از پنل های دیگر است.نسل بعدی نمایشگرهای تاشو و قابل انعطاف،ضخامتی کمتر به اندازه یک ورق روزنامه دارند.آنها قادر به حفظ اطلاعات درون خود هستند.به عبارت ساده تر،یک روزنامه دیجیتالی با تصاویر متحرک و توانایی لمسی.

پیشبینی مجموعه IHS بر این باور است که تا سال ۲۰۲۲ تعداد ۴۳۳۳۰۰۰۰۰ عدد نمایشگر قابل انعطاف فروخته خواهد شد.ال جی هم اکنون تولید نمایشگرهای شیشه ای منعطف را به منظور نصب بر روی شیشه های جلوی خودرو به اتمام رسانده است.این بخش از خودروها،بزرگترین قدم در هوشمند سازی و نمایش اطلاعات به به رانندگان است.این نمایشگرها نیز قابل برنامه ریزی هستند.فروش محصولات استوک (کیس استوک . مانیتور استوک . لپ تاپ استوک . سرور استوک )

اشتراك گذاری نوشته

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *